Prodej domu, Činžovní, 600 m2

Plzeň (Východní Předměstí) ( okres Plzeň)

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi činžovního domu v Plzni na Slovanech v dosahu veškeré občanské vybavenosti. V podsklepeném domě je celkem 5 bytových a 2 nebytové jednotky o celkové rozloze cca 600 m², k domu náleží zahrada ve vnitrobloku, kde je možné posezení, grilování apod. o rozloze 116 m². Dům prošel během let rekonstrukcí: nová střecha, v celém domě jsou plastová okna, přední fasáda je nová před cca dvaceti lety, zadní prošla obnovou před 13 lety. V bytech jsou nové kuchyňské linky, koupelny, podlahy, elektroinstalace, rozvody topení. Velice udržované a hezké jsou vnitřní prostory domu. Je zde prostorná nevyužitá půda, kde by mohly vzniknout eventuálně další dvě bytové jednotky. Ze stávajících 5 bytových jednotek je jedna garsonka (cca 20 m²), kterou majitel využívá jako kancelář a není pronajata. Dále jsou zde dva velké byty 3+1, oba o rozloze 80 m², oba s balkonem do vnitrobloku, vytápění a ohřev teplé vody v obou bytech zajišťuje kombinovaný plynový kotel. Další bytová jednotka 2+1 o rozloze 60 m² s balkonem do vnitrobloku má stejný způsob vytápění a ohřevu teplé vody. Bytová jednotka 1+1 o rozloze 36 m² v prvním patře má také balkon a vytápění zajišťují WAW. V přízemí jsou dva nebytové prostory: jedna o dispozici 1+1, 38 m², vytápění zajišťují WAW a ohřev teplé vod... Pro celý popis klikněte ZDE !

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Plzeň

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Edita Kostrounová
Dumrealit.cz
Dumrealit.cz
Dumrealit.cz
www.dumrealit.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Důmrealit, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu