Prodej domu, Kutnohorská, Praha 10 Dolní Měcholupy

Dolní Měcholupy ( Praha 10)

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízím prodej domu 69m2 na pozemku s rozlohou 452 m2. Dům s pozemkem se nachází v klidné části města Praha – Dolní Měcholupy. Před nastěhováním je zapotřebí provést kompletní rekonstrukci domu, nebo zbourání celé budovy a výstavba nového dle svých vlastních představ. Na pozemku je schválené platné stavební povolení na výstavbu novostavby rodinného domu společně s prodejnou v přízemí. Konstrukce domu je z kamenů a cihel. Na pozemku je připojení k vodovodu, přípoj na kanalizační síť, plyn z veřejné sítě a způsob vytápění byl kotlem ve stavbě. Jedná se o místo s veškerou občanskou vybaveností, kdy zastávka MHD Dolnoměcholupská se nachází přímo před domem, ze které se dostanete za pouhých 6 minut do Obchodní centra Europark. V těsné blízkosti domu se také nachází škola, školka, pivovar, pizzerie, potraviny, zábavní park Krtkův svět a mnoho dalšího. Golfové hřiště, sportovní centrum a klidné prostředí vybízí milovníky sportu. Lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rád pomůže náš zkušený finanční poradce za aktuálně nejlepších podmínek na trhu, a to zcela zdarma. Vřele doporučuji prohlídku.

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v Praha 10

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Karoline Utikalová
Duna House
Duna House
Duna House
www.dunahouse.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Duna House, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu