Prodej domu, Praha 10 Dolní Měcholupy

Dolní Měcholupy ( Praha 10)

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi prostorný bytový dům se třemi samostatnými bytovými jednotkami (2 x 2+1 a 1 x 1+1), s garáží a pozemkem 485 m2, v Dolních Měcholupech, vhodný jak k bydlení, tak případně i k podnikání. Oba byty 2+1 se nachází v podsklepeném, zrekonstruovaném domě a byt 1+1 je umístěn v samostatném přízemním domku nacházejícím se na dvoře. U domu je ještě zahrada a na ní samostatná garáž. Dolní Měcholupy, jakožto klidná část Prahy 10, jsou často vyhledávané rodinami, které ocení příjemnou okolní zeleň s dostatečným soukromým a zároveň oceňují snadnou dopravní dostupnost, jak autem, tak MHD. Zahrnují veškerou občanskou vybavenost včetně kulturního a sportovního vyžití. Z této lokality je výborná dostupnost do centra z autobusové zastávky 100 m. Vlaková zastávka Praha - Horní Měcholupy je vzdálena 2 zastávky autobusem. V místě je veškerá občanská vybavenost. Dům je aktuálně pronajatý s měsíčním výnosem 55 - 60 tis. Vhodné tedy i k investici. Doporučujeme prohlídku.

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v Praha 10

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Ing. Radislav Babák
Duna House
Duna House
Duna House
www.dunahouse.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Duna House, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu