Prodej, domy rodinný, 200 m2, Hlavní 2747, Aš Aš, 35201, Karlovarský kraj

Aš ( okres Cheb)

Popis nemovitosti

Vítáme vás u ikonického domu na hlavní ulici v Aši, který se tyčí na třech nadzemních podlažích a zaujme svým unikátním designem a funkcionalitou. První a druhé nadzemní podlaží domu poskytují prostor pro samostatně přístupné nebytové prostory, které mohou sloužit jako obchody, kanceláře nebo jiné komerční aktivity, přičemž umožňují živou interakci s rušnou uliční scénou. Ve třetím nadzemním podlaží najdete bytovou jednotku o dispozici 2+KK, která nabízí pohodlí a soukromí pro své obyvatele. Tento moderní byt disponuje veškerým komfortem, který potřebujete k životu v centru města. Každé podlaží je vybaveno samostatnými měřidly energií a vody, což umožňuje individuální správu a kontrolu spotřeby. Navíc je každé patro vybaveno samostatným plynovým kotlem, který zajišťuje účinné vytápění a komfortní životní prostředí. Tento dům je symbol moderního a efektivního bydlení a podnikání v srdci Aše, poskytující svým obyvatelům nejen příjemný domov, ale i inspirativní prostor pro rozvoj jejich aktivit a podnikatelských snů.

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Cheb

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

REALITYSPOLU.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru OK realitní služby, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu