Prodej, domy rodinný, 300 m2, Hlavní 2762, Aš Aš, 35201, Karlovarský kraj

Aš ( okres Cheb)

Popis nemovitosti

Vítejte u naší nové nabídky třípodlažního domu v centru Aše, dominujícím na hlavní ulici, která je srdcem města. Tento inovativní komplex kombinuje jak nebytové, tak bytové prostory, nabízející ideální životní i pracovní prostředí. Jedinečným prvkem je plně vybavená zubní laboratoř, s technologiemi v hodnotě dva miliony korun, zaručující péči o zuby na nejvyšší úrovni. Každé patro domu je vybaveno samostatnými plynovými kotli a měřidly elektřiny, plynu a vody což zajišťuje efektivní správu a kontrolu nákladů. První patro je flexibilní - může sloužit jako bytová jednotka nebo jako samostatné kancelářské prostory, díky čemuž je tento dům vhodný pro různé potřeby a podnikatelské aktivity. Za domem se rozkládá vlastní pozemek s dvěma samostatnými parkovacími stání, což zajišťuje pohodlné parkování pro obyvatele i návštěvníky. Tento dům je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spojení moderního bydlení s podnikatelskými příležitostmi v srdci města Aš.

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Cheb

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

REALITYSPOLU.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru OK realitní služby, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu