Prodej investičního komerčního objektu 1000m2

Ústí nad Labem ( okres Ústí nad Labem)

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji komerční objekt Perla v širším centru Ústí nad Labem o velikosti 1000m2. Jedná se o jedinečnou investiční příležitost v Ústí nad Labem. Výhodou objektu je vytápění tepelnými čerpadli, nová plastová okna / výlohy a zateplení stropů. Veškeré prostory objektu maji charakter komerčního využití od prodejny přes restauraci až po skladovací prostory. Součastí vlastnictví je také pozemek před objektem, který je využíván jako letní zahrádka k provozovnám. Dále součástí objektu je nákladová rampa s přistupem ze zadní části. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, abychom Vám sdělili více informací nebo Vám tuto nemovitost přímo ukázali v reálu.

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Ústí nad Labem

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

RealityInt.cz, s.r.o.
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Reality Int., kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu