Prodej krásného pozemku se stodolou

Rokle (Nová Víska u Rokle) ( okres Chomutov)

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti necelých 700 m2 s velikou stodolou (120 m2). Stodolu je možné využít na přestavbu tzv. „Obytné stodoly“, které jsou v současné době velmi populární a nabízí tak možnost vybudování krásného a prostorného místa, jak pro bydlení, tak pro rekreaci. Ideální je uvažovat o této nemovitosti také jako o investiční příležitosti a využít tak umístění objektu k přebudování na rekreační objekt k pronájmu. Nová Víska u Rokle leží v mírném svahu, který se svažuje směrem k severu do údolí Ohře, která asi 500 m východně od vesnice vtéká do vodní nádrže Nechranice. Vodní nádrž Nechranice je s rozlohou 1338 ha pátá největší přehradní nádrž České republiky a také přehradní nádrž s nejdelší sypanou přehradní hrází ve střední Evropě (3280 metrů). Toto velmi klidné místo se nachází necelých 7 km od města Kadaň, kde je veškerá občanská vybavenost a cesta autem vám zabere necelých 10 minut jízdy. Pozemek je součástí původního hospodářského stavení obestaveného zdí a zajišťuje tak plné soukromí. Na patě pozemku je přípojka el. energie a pitnou vodu je možné připojit přímo od majitele (přidružený vodoměr). Kanalizace v místě není vybudována a obecní nemovitosti mají septiky a ČOV. Vedle tohoto pozemku je další

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Chomutov

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

RealityInt.cz, s.r.o.
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Reality Int., kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu