Prodej modulového domu Karlovy Vary

Karlovy Vary (Stará Role) ( okres Karlovy Vary)

Popis nemovitosti

Jste majitelem pozemku a z nějakého důvodu nechcete nebo nemůže realizovat klasickou stavu rodinného domu? Toto může být řešení. Představuji Vám nový, dosud nepoužívaný modulový dům, zkompletovaný v letošním roce o rozloze 34 m2. Čistá, moderní dřevostavba s velkou skleněnou výlohou Vás propojí s vnějším prostředím a zajistí Vám jak tepelný komfort, tak pocit daleko většího prostoru a neustále měnící se obrazy zvenčí. Dům má komplet zařízenou koupelnu s designovým černým sprchovým koutem, umyvadlem a dvěma šuplíky, plochým bojlerem, toaletou a místem pro pračku nebo police.Součástí domu je kuchyňská linka s indukční deskou, dřezem a baterií. Dům je celoročně obyvatelný, má 3 okna (trojskla) s ventilací, dveře, vypínače, zásuvky a doplňky v antracitové barvě. Střecha je plochá se zárukou na střešní krytinu 30 let. Izolace domu - minerální vlna o šířce 15 cm, konstrukce z nejpevnějšího masivního materiálu - LVL panelů. Celé vnitřní obložení domu je z březové hladké překližky. Mobilheim nepotřebuje základy, dům se staví na patky či vruty a aktuálně se nachází v Karlových Varech - Stará Role, kde si po domluvení prohlídky dům můžete pohlédnout a nic nebrání k okamžitému převozu na Vámi vybrané místo, Veškeré dodělávky spojené s montáží - okapnice, lišty, střešní detaily, spojení dvo... Pro celý popis klikněte ZDE !

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Karlovy Vary

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Dagmar Jánská
Česká Společnost Realitní
Česká Společnost Realitní
Česká Společnost Realitní
http://www.csrealitni.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru ČS realitní, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu