Prodej prostorné chaty v obci Bílka, Bořislav

Bořislav (Bílka) ( okres Teplice)

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji skutečnou lahůdku, krásnou zděnou chatu v malebné a klidné osadě v těsném sousedství obce Bílka (Bořislav). Pozemek cca 1300 m2 s chatou leží na úpatí Milešovky, která je po právu všemi nazývána královnou Českého středohoří. Dispozičně je chata velmi dobře řešena a nabízí cca 140 m2 užitné plochy. Stavebně je chata kombinací kamene, cihel a dřevostavby. Elektroinstalace je provedena v mědi. Na kraji osady je elektroměr, chaty mají podružný elektroměr. Součástí vstupní haly je schodiště do patra a nově vybudovaný záchod s koupelnou. Dveřmi pod schodištěm vstoupíte do jídelny, ze které je vstup do kuchyně s dřevěnou kuchyňskou linkou a oknem do zahrady, kam celý den svítí slunce. Z jídelny dále projdete do obývacího pokoje s krbovými kamny. Kamna jsou napojena na výměník, který ohřívá nemrznoucí směr v topení. Chata je obyvatelná celoročně. Cena k jednání.

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Teplice

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

RealityInt.cz, s.r.o.
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Reality Int., kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu