Prodej RD Karlovy Vary

Karlovy Vary (Bohatice) ( okres Karlovy Vary)

Popis nemovitosti

Hledáte rodinný dům se zahradou Karlových Varech? Tak jste tu správně. Představuji Vám vícegenerační dům z roku 1929 ve vilové zástavbě v Bohaticích. Dům není rozdělen na bytové jednotky, je umístěn na parcele o velikosti 203 m2 a zahrada 351 m2. Na pozemku se nachází samostatná cihlová garáž 18 m2. Dům má 3.NP se čtyřmi bytovými jednotkami ( kromě bytu v posledním patře jsou všechny po rekonstrukci ), je podsklepený (3 sklepy) a v tomto sníženém přízemí je z poloviny vybudován byt 1+1 o velikosti 42 m2. Ve zvýšením přízemí domu je bytová jednotka 72 m2 dispozičně 3+1 s koupelnou, toaletou a spíží. Tento byt má z pokoje terasy přímý vstup na zahradu. Ve 2. nadzemním podlaží se nachází druhý byt 72 m2 o stejné dispozici 3+1 s balkonem. Ve 3 nadzemním podlaží se nachází čtvrtý byt 85 m2, který jako jediný je v původním stavu. Všechny byty jsou přístupné z centrálního schodiště. Dům je v dobrém stavu s možností půdní vestavby. Nemovitost je napojena na elektřinu, plynovod, městský vodovod a kanalizaci. Zahrada je ideálním místem pro odpočinek, relaxaci, na grilování a posezení v letních měsících. Dům není rozdělený na bytové jednotky. Dům se nachází ve velmi příjemné vilové lokalitě, v blízkosti centra města s výbornou dostupností občanské vybavenosti. Karlovy Vary patří

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Karlovy Vary

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Dagmar Jánská
Česká Společnost Realitní
Česká Společnost Realitní
Česká Společnost Realitní
http://www.csrealitni.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru ČS realitní, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu