Prodej restaurace 142m2 + 2 terasy k pronájmu cca 100m2, Praha 3 - Žižkov

Žižkov ( Praha 3)

Popis nemovitosti

ID: SaleCPRestaurant Prodej nemovitosti nebo firmy, která vlastní nemovitost, v luxusní rezidenci. Jedna se o nemovitost (provoz restaurace), která má stálého nájemníka (plátce DPH). Udělaná kompletní rekonstrukce prostoru včetně povolení na provoz restaurace a společenský klub. V nemovitosti je možné jak provozování plnohodnotné restaurace, společenského klubu, tak i čehokoliv jiného. Cena za prodej firmy vlastníci nemovitost nebo samotné nemovitosti (kupující si může vybrat). V ceně prodeje jsou veškeré povolení, zařízení restaurace a nábytek restaurace v ceně není. Koupit lze, jak s nájemníkem, který má nájemní smlouvu na 5+5+5 let, tak i bez. Čisté nájemné je tedy 6,6% roční výnos. Lze také vypovědět nájemní smlouvu s 6 měsíční výpovědní lhůtou. Nájemník by chtěl zůstat a pronajímat nemovitost dále. Je to super nabídka na investici. Pokud kupující bude plátcem DPH, tak má možnost koupit nemovitost v režimu přenesení daňové povinnosti, tedy nehradí DPH a stát mu DPH nevrací. V případě, že kupující není plátcem DPH, doporučujeme koupit firmu s.r.o. Komerční prostor o velikosti 142m2, součásti kterého jsou sklep, jedno parkovací stání v podzemní garáži a 2 terasy 100m2. Je umístěn v přízemí, u hlavního vstupu do rezidence a zároveň poblíž recepce. Tento komerční prostor... Pro celý popis klikněte ZDE !

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v Praha 3

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Chotinskij Igor
Mgr. Jan Vodenka
Mgr. Jan Vodenka
Mgr. Jan Vodenka
www.realityvodenka.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Vodenka reality, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu