Prodej restaurace Klášterní, Plzeň

Plzeň (Východní Předměstí) ( okres Plzeň)

Popis nemovitosti

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! Nabízíme k prodeji oblíbenou restauraci Klášterní v Plzni na Slovanech. Předmětem prodeje je zavedený, plně vybavený podnik se stálou klientelou, včetně zařízené kuchyně. Jedná se o převzetí nájemní smlouvy, která lze sjednat na dobu neurčitou. Nájemné činí 13 000 Kč měsíčně plus energie. Možnost ponechání webových stránek restaurace a telefonního kontaktu na objednávky. Pokud se chcete realizovat v oboru gastronomie v západočeské metropoli, ráda Vás osobně provedu touto stylově vybavenou restaurací, kterou můžete následně ihned provozovat!

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Plzeň

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Bidli, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu