Prodej rodinného domu 253 m2, pozemek 1 107 m2.

Dubeč ( Praha 10)

Popis nemovitosti

V krásné lokalitě pražské Dubče nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům s garáží na rohovém pozemku v klidné lokalitě ul. U Lázeňky. Zateplený cihlový dům s užitnou plochou 1NP 152 m2, 2NP s plochou 101 m2.Dům je na rovinatém rohovém pozemku, na pozemku jsou další 4 parkovací místa. Vytápění domu je plynovým kotlem, napojení na obecní vodovod, v celém domě je podlahové vytápění. Dům má vlastní čističku odpadních vod a vlastní studnu s užitkovou vodou. Dům je zabezpečen kamerovým systémem, alarmem, v celém přízemí venkovními bezpečnostními hliníkovými elektrickými žaluziemi včetně dveří. Vybavení domu je z kvalitních materiálů, v přízemí žulová podlaha, schodiště, zárubně, dveře, schodiště z masivního buku, krb z mahagonového dřeva. Na zahradě je vířivá vana

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v Praha 10

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Bidli, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu