Prodej roubenky v žádané lokalitě Sloup v Čechách

Sloup v Čechách ( okres Česká Lípa)

Popis nemovitosti

Představujeme vám roubenku v původním stavu, která je umístěna v srdci jednoho z nejatraktivnějších turistických míst, v obci Sloup v Čechách. Tato obec leží na úpatí Lužických hor. Sloup v Čechách si vás získá svým okolím, především jedinečnými skalními útvary a rozsáhlými lesy. Kdo toto místo zná a hledá zde nemovitost k rekreaci, jistě mi dá za pravdu, že je to úkol pro velmi trpělivého člověka. Roubenka stojí na parcele st. 347: 218 m2. K té dále patří stavební parcela st. 345/2: 251 m2 využívaná jako zahrada a dva pozemky evidované jako trvalý travní porost - 1417/2 – 102 m2 a 1507/2 – 42 m2. Celkem tedy je k dispozici 613 m2 oploceného prostoru. Zastavěná plocha roubenky je 95 m2. Po vstupu do chaloupky je malé zádveří s dalšími dveřmi, kterými vstoupíte do chodby. Po levé ruce máte dřevěné schodiště do prvního patra. Po pár krocích máte po levé ruce vstup do kuchyňky o rozměru necelých 9 m2. Po pravé ruce proti kuchyňce je vstup do světlého obývacího pokoje o velikosti 18 m2. Dále z chodbičky, která prochází celým domem, máme vstup do malé místnosti sloužící jako spíž, vedle ní je koupelna vybavena sprchovým koutem a wc. V zadní části chodby je výstup z domu na zahradu.

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Česká Lípa

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

RealityInt.cz, s.r.o.
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Reality Int., kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu