Prodej stavebního pozemku 857 m2, Praha 10 - Záběhlice

Záběhlice ( Praha 10)

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji unikátní zasíťovaný stavební pozemek (dle územního plánu v režimu OB) v lokalitě Praha - Záběhlice s výhledem do údolí Hamerského rybníku. Rozloha pozemku činí 857 m2 a nabízí možnost výstavby rodinného domu s maximální zastavěnou plochou až 400 m2 a užitnou plochou až 700 m2. Tento pozemek je ideální příležitostí pro vytvoření vlastního domova s panoramatickým výhledem do malebného údolí Hamerského rybníku. Klidná lokalita v kombinaci s tímto výhledem poskytuje ideální prostředí pro relaxaci a odpočinek. Pozemek zajišťuje také klid a soukromí. Je obklopen zelení (dle územního plánu v režimu ZMK - Zeleň městská a krajinná), což přispívá k maximálnímu soukromí bez možnosti budoucí zástavby v sousedství. Na pozemku se nachází dům, který je určen k demolici. Platný demoliční výměr a souhlas jsou součástí transakce, coŽ poskytuje možnost připravit si pozemek pro stavbu rodinného domu podle vlastních představ (sítě a nově vybudovaná příjezdová komunikace je součástí). Díky své strategické poloze je veškerá občanská vybavenost snadno dostupná. Blízkost veřejné dopravy umožňuje rychlé spojení do centra města a dalších částí Prahy. Pro více informací o pozemku, jeho potenciálu a projektové dokumentaci rodinného domu nás neváhejte kontaktovat.

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v Praha 10

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Jan Hudec
LUXENT - Exclusive Properties
LUXENT - Exclusive Properties
LUXENT - Exclusive Properties
www.luxent.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru LUXENT, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu