Prodej stavebního pozemku mezi sjezdovkami v obci Český Jiřetín, 1112m2

Český Jiřetín ( okres Most)

Popis nemovitosti

Představuji prodej pozemku v lukrativní malebné obci Český Jiřetín o rozloze cca 1112 m2 (možné upravit). Kousek od pozemku se nachazí sjezdovky, dostupná na lyžích. Pozemek je situován u vyhledávané destinace turistů, a to nejen cyklistů, dále kousek od přehrady Fláje na hřebeni Krušných hor v nadm. výšce 700 m.n.m. Elektřina je vedene u horní části pozemku ze kterého se tato část odděluje, vodovod prochazí horní částí současného pozemku, kanalizace by byla řešená septikem nebo ČOV. Obec Český Jiřetín a Fláje patří k nejvyhledávanějším zákoutím Krušných hor vhodné k celoroční rekreaci. Mimo sjezdovek lze využít běžkařské stopy Krušnohorské magistrály a nespočet cyklistických okruhů a stezek. V létě lze využívat místní zrekonstruované koupaliště. V obci se dále nachazí malebné hospůdky s celoroční otevírací dobou. Kousek hraniční přechod do SRN. Nenechte si ujít tuto TOP lokalitu.

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Most

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

RealityInt.cz, s.r.o.
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Reality Int., kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu