Prodej vícepodlažní budovy v Čimicích

Čimice ( Praha 8)

Popis nemovitosti

V Praze 8 - v městské části Čimice, v ulici Na Průhonu, si vám dovolujeme ke koupi nabídnout vícepodlažní budovu se dvěma nadzemními a jedním podzemním podlažím, postavenou na pozemcích o velikosti 662 m². Přízemí sloužilo do nedávna jako restaurace, respektive cukrárna. 1. patro, po kompletní přestavbě domu po roce 2008, fungovalo nejprve jako penzion a později jako ubytovna s 11 pokoji s vlastními koupelnami. V současné době je objekt kompletně vyklizený a připravený k prodeji. Je napojený na všechny inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina, plyn). Základní vlastnosti objektu: Výměra pozemku dle LV: 662 m². Aktuální celková podlahová plocha: 985 m² - prostory, které můžete plně přizpůsobit vašim specifickým potřebám a vizím. 1. podzemní podlaží: 175,48 m² - skvělé skladovací prostory. Přízemí: 367,14 m² - dříve gastro provoz s výrobou a recepce, který nově může sloužit jako cokoliv, co si jen budete přát. Terasa: 61,02 m² 1. patro: 382, 29 m² - 11 pokojů pro hosty s vlastními koupelnami, které mohou úplně stejně dobře sloužit jako kanceláře, či cokoliv jiného. (Výměry jsou převzaty z původní projektové dokumentace, reálně může být jejich hodnota odlišná.) Pokud byste se chtěli do objektu podívat osobně, ozvěte se, dodám vám doplňující informace a naplánujeme prohlídku nemo... Pro celý popis klikněte ZDE !

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v Praha 8

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Robert Pata
QARA s.r.o.
QARA s.r.o.
QARA s.r.o.
www.qara.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Qara, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu