Prodej vinárny 150m2, Praha 7 - Holešovice

Holešovice ( Praha 7)

Popis nemovitosti

ID: SaleWine Vynikající investiční příležitost. Předmět prodeje: Nabízíme k prodeji prosperující vinárnu o ploše přibližně 150m2, situovanou v atraktivní lokalitě Prahy 7 - Holešovice, na adrese Stupkova. Součástí prodeje je převod nájemní smlouvy, včetně postoupení firmy, kompletního zařízení, zboží, know-how, software, vychytávek a smluv, které generují zisk. Nájemné i podmínky smluv zůstávají zachovány. Popis prostoru: K dispozici je komerční prostor, který zahrnuje kuchyň, sklad, WC se sprchou, kotelnu, malý i velký sklad, a vlastní vchod a východ. Náklady na provoz: Měsíční nájem činí 28 500 Kč, elektřina a plyn jsou účtovány zvlášť (cca 2 000 Kč). Zařízení: Nákupní cena zařízení dosáhla 600 000 Kč, což lze doložit dokumentací. Výnosy: Návratnost investice zhruba za 5 let. Zboží: Za zakoupené zboží bylo dosaženo prodejů v hodnotě 1:5. Nejvyšší měsíční zisk dosáhl v prosinci. Odhadovaná návratnost podnikání je 1,5-2 roky. Nabídka je aktuální, ale na prodej nespěcháme. Těšíme se na Vaši odpověď a stojíme připraveni k dalšímu jednání. Výrobní areál prošel nedávno rozsáhlou rekonstrukcí. Nachází se 65 kilometrů od centra Prahy a pět minut od dálnice D5, což je velmi výhodné, protože významná část produkce je dodávána do n... Pro celý popis klikněte ZDE !

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v Praha 7

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Chotinskij Igor
Mgr. Jan Vodenka
Mgr. Jan Vodenka
Mgr. Jan Vodenka
www.realityvodenka.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Eurobydleni, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu