Prodej, Výroba, 560 m2 - Plzeň - Lobzy

Plzeň (Lobzy) ( okres Plzeň)

Popis nemovitosti

Naše společnost nabízí prodej zavedeného truhlářství v Plzni - Lobzích. Předmětem prodeje je pozemek o výměře 1.569 m2, jehož součástí je stavba pro výrobu a skladování o přibližné zastavěné ploše 560 m2. K truhlářství je příjezd zajištěn přes pronajatou štěrkovou cestu. Nemovitost se prodává vč. movitého vybavení určeného k provozu truhlárny. Možnost ponížení ceny pro případ, že nebude o vybavení truhlárny zájem. Celý pozemek je oplocen a zpevněn betonovými panely. Samotná budova má dva standardní vstupy a jedna vrata a lze ji rozdělit na část skladovou, kde je výška stropu přes 4m, část výrobní, což je samotné truhlářství a zázemí pro zaměstnance, kde je kancelář, šatny se sprchou a toalety, kuchyně, atd. Podél celé budovy je rampa k usnadnění předávání zboží a materiálu. Cihlová budova má plechovou střechu a je částečně zámrzná (skladová část). Vytápění formou tuhých paliv. PENB vzhledem ke stáří budovy nebyl dodán. Na nemovitosti aktuálně vázne zástavní právo banky, které bude vyplaceno z kupní ceny. Pro více informací či domluvení prohlídky volejte makléře.

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Plzeň

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Michal Vrchota
BYTY Západ, s.r.o.
BYTY Západ, s.r.o.
BYTY Západ, s.r.o.
www.bytyzapad.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Eurobydleni, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu