Prodejna a bytový dům + garáž - K.Vary centrum

Karlovy Vary (Drahovice) ( okres Karlovy Vary)

Popis nemovitosti

.... Exkluzivně nabízíme k prodeji soubor nemovitostí (celk.pl. 1.300 m2), který se nachází na velmi lukrativním místě Karlových Varů na ulici Stará Kysibelská (dolní Drahovice). Nemovitosti jsou tři objekty : bytový dům, prodejna a garáž + pozemek. K dispozici jsou veškeré inženýrské sítě, tj. ele. 220/380 V, plyn, kanalizace, voda z řadu. Nemovitosti jsou v osobním vlastnictví (možnost financování pomocí úvěru, který rádi pomůžeme vyřídit). První objekt je třípodlažní bytový dům s podkrovím (připraveným na vestavbu) se zastavěnou pl. cca 184 m2. V 1.PP je byt + velké volné prostory. 1.NP jsou tři byty 2+1, 2.NP velký byt přes celé patro (vše viz. půdorysy). Mimo půdorysy se v budově nachází ještě místnost s krbem sklípek(2. PP cca 30 m2)přístupný ze zahrady. Budova prošla rekonstrukcí v r. 2009 , nová střecha (vč. střešních oken příprava na vestavbu), nové stoupačky, fasády a plastová okna, nové plynové kotle a boiler. Druhý objekt je (novostavba r. 2010) dvoupodlažní se zastavěnou pl. 134 m2, který je z poloviny podsklepený (s přístupem z boku budovy + schodištěm), využívaný jako sklad a zázemí (WC, sprcha). Je zde umístěný plynový kotel (TUV a topení). 1. NP je otevřená volná plocha (využívaná jako vzorkovna/prodejna s výlohami a přístupem z ulice. 2. NP jsou kanceláře... Pro celý popis klikněte ZDE !

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Karlovy Vary

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Jiří Hytman
Metropol Real
Metropol Real
Metropol Real
www.metropolreal.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Eurobydleni, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu