Pronájem bytu, 1+kk, 31 m2

Zličín ( Praha 5)

Popis nemovitosti

Hezký byt 1+kk (31m2) + zahrádka (20m2), energ. třída C - Úsporná. Chcete žít v kvalitním bytě a mít kdykoli a jen pro sebe zahrádku s terasou? Chcete bydlet v energeticky úsporné nemovitosti, být v Praze, ale přitom mít příjemné zázemí jako na venkově? Pak vás nadchne tato nabídka. Útulný byt je zařízený spotřebiči a vkusným základním nábytkem (vyjma lůžka), okna směřovaná na jihovýchod jsou opatřena žaluziemi. Zahrádka rozšiřuje obytný prostor, je oplocena, poskytuje dostatek soukromí a je ideálním relaxačním zázemím. K bezbariérovému bytu patří i sklep, samozřejmostí je možnost kabelového připojení TV a internetu. V místě se nachází základní vybavenost a v dosahu nákupní centrum Metropole Zličín. K metru B Zličín dojdete i pěšky za cca 8 minut, dobře dostupný je Pražský okruh. V blízkosti najdete také hezkou přírodu (park, vodní plochy). Cena: měsíční nájemné 15.500 Kč + 3.000 Kč poplatky, vratná jistota 20.000 Kč a provize. Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce dle vlastních kritérií. K dispozici od 1.6.

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v Praha 5

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Daniela E Sivanová
Soccer Reality s.r.o.
Soccer Reality s.r.o.
Soccer Reality s.r.o.
www.soccerreality.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Soccerreality, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu