Pronájem komerčního objektu, Kanceláře, 55 m2

Karlovy Vary (Stará Role) ( okres Karlovy Vary)

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o rozloze 55 m², které se nacházejí v klidné lokalitě Stará Role v Karlových Varech. Kancelář je umístěna v prvním podlaží cihlového domu v blízkosti ul. Závodu Míru. Prostory jsou ve velmi dobrém stavu se společnou kuchyňkou a dvěma toaletami na patře. Kancelář je rozdělena na dvě místnosti o velikostech 24 m² a 31 m² s kobercovými podlahami. Topení je řešeno centrálním vytápěním z městské teplárny. K dispozici je metalická internetová přípojka od O2 pro T+NET a objekt se nachází na trase poskytovatelů mikrovlnných bezdrátových internetových připojení. Bezpečnost prostor zajišťuje elektronický zabezpečovací systém EZS napojený na centrální ochranu bezpečnostní agentury Safeguard. Parkování je možné na veřejné komunikaci. Měsíční nájemné činí 6.850 bez DPH Kč a za služby včetně elektřiny je účtováno 4.950 bez DPH Kč. Požaduje se kauce ve výši dvou měsíčních nájmů včetně služeb. Provize se neplatí. Společné prostory jsou pravidelně uklízeny a nájemce má také možnost umístit svou reklamu na předem určených místech. Jsme ochotni udělat i individuální nabídku. Jestli máte zájem o prostory, tak mi zavolejte a domluvíme se. Ev. číslo: 23004.

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v okrese Karlovy Vary

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Martin Halámek
HOME 4 PEOPLE
HOME 4 PEOPLE
HOME 4 PEOPLE
www.home4people.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Home4people, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu