Pronájem: Moderní skladovací a výrobní prostory Kladno, D6

Kladno ( okres Kladno)

Popis nemovitosti

Bez provize Nabízíme k pronájmu skladové a výrobní prostory v nově vznikajícím komerčním areálu na východě Kladna se snadným přístupem na dálnici D6. Jedná se o moderní prostory plně přizpůsobitelné požadavkům klienta. Dokončení cca Q3/2021. Dostupné jednotky: Hala 1: až 16000 m2 s možností dělení od cca 4000 m2 Hala 2: až 10000 m2 s možností dělení od cca 2000 m2 Specifikace: světlá výška 10 m nosnost podlah 5 t/m2 rozestup sloupů 24 x 12 m vytápěné, zatepleno sendvičovými panely sekční vrata s hydraulickými rampami pro TIR (3 x 3,5 m) přímé vjezdy pro dodávky LED osvětlení (200 lux v regálové části, 300 lux v expediční části, 500 lux v kancelářích) dostatek světlíků plně přizpůsobitelné potřebám klienta Lokalita: východ Kladna, snadné spojení s dálničním tahem D6 spojujícím Prahu, Karlovy Vary, Cheb a Německo centrum Prahy vzdáleno pouze 30 minut jízdy, Letiště Václava Havla pouze 15 minut jízdy Cena: Cena závisí na délce nájmu a velikosti prostor. Pro konkrétní nabídku nás neváhejte kontaktovat. Více informací rádi poskytneme na vyžádání. Jedná se o vyýstavbu na míru, foto je použito z již proběhlých realizací.

Doporučujeme v okrese Kladno

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Michael Novotný
108 AGENCY, s.r.o.
108 AGENCY, s.r.o.
108 AGENCY, s.r.o.
www.108agency.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru Eurobydleni, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Podobné nemovitosti

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu