RCZ_Nové pokoje s lodžií,v bytě 3+1/L,od 8.500Kč,vč.poplatků,Praha 6-Řepy a Praha 5,proviz

Řepy ( Praha 6)

Popis nemovitosti

3 pokoje, od nejmenšího pokoje za 8.500 Kč včetně poplatků po největší pokoj s lodžiií cca 30 m2, vhodný i pro dvě osoby, pro toho kdo má rád bydlení v nově zařízeném bytě.Pokoje jsou v bytě 3+1 s lodžií v Praze 6-Řepích, Španielova ul. a Praha 5-Lužiny. Pronájem je v pěkných neprůchozích samostaných kompletně zařízených pokojích s novým moderním nábytkem z IKEY, plně zařízených nebo částečně zařízených, dle dohody. Největší pokoj má vlastní prostornou zasklenou lodžii. Kompletně zařízená kuchyň, jídelna, pračka k dispozici. Ideální pro toho, kdo ocení klid, soukromí bydlení a nekuřácké prostředí bez domácích mazlíčků! Internet. Dále možnost pronájmu pokoje v Praze 5-Lužiny, u stanice metra Luka, 25 m2 se zázemím velmi hezký, nově zařízený nábytkem, v dvougeneračním bytě 4+1, který má 2x WC, 2x umyvadlo, koupelnu s pračkou, internet. V bytě budou pronajaty jen dva pokoje, majitel bytu má trvalé bydliště mimo byt, což ocení ten kdo má rád větší soukromí. Dlouhodobý pronájem - neplatíte žádnou provizi ani jinou platbu RK. Cena je včetně poplatků..-

Nenalézáte vhodnou nemovitost ke koupi ? Zadejte si poptávku. S hledáním Vám rádi pomůžeme !

Doporučujeme v Praha 6

Kontaktní formulář

Máte zájem o prohlídku nebo o více informací k této nemovitosti? Napište makléři prostřednictvím formuláře níže.     Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.
Zadejte Vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte kontaktní telefon
Je třeba souhlastit s těmito podmínkami

Položky označené * jsou povinné

Makléř této nemovitosti

Zdenek Houb
MULTIREAL PROPERTY s.r.o.
MULTIREAL PROPERTY s.r.o.
MULTIREAL PROPERTY s.r.o.
www.multirealproperty.cz
Zobrazuje se Vám náhled inzerátu vyhledaný realitním vyhledávačem eReality.cz na serveru DRK cz, kompletní detail inzerátu naleznete zde.         Chcete-li nahlásit chybu v zakázce klikněte ZDE.

Dražby nemovitostí

Doporučujeme v regionu