Umístění odkazů na nemovitosti z Vašich stránek do vyhledávače eReality

Jak to funguje ?

Pokud chcete aby kompletně všechny odkazy na Vaše zakázky z Vašeho webu byly zařazeny do tohoto vyhledávače, můžete použít jednoduchý exportní script, který umístíte na svém realitním webu. Script umístí a nastaví Váš webový správce. Při každém spuštění (obvykle vždy jednou denně v noci) vygeneruje soubor s odkazy na Vaše aktivní zakázky. Vyhledávač si tento soubor každý den stáhne a provede aktualizaci údajů Vašich zakázek. Export je poměrně rychlý a nenáročný, protože se do vyhledávače přenáší pouze základní údaje a odkaz do detailu zakázky na Vašem serveru. Nepřenáší se ani fotografie, pouze odkaz na hlavní obrázek nemovitosti.

 

Proč zařadit odkazy na Vaši nabídku nemovitostí do vyhledávače eReality ?

Hlavním důvodem je, že export je a vždy bude ZDARMA. Nejsme realitní portál ale realitní vyhledávač. Vyhledávač zobrazuje základní údaje k nemovitosti a odkaz do detailu zakázky na Vaší zakázku. Klient, který se zajímá o nemovitost se vždy dostane do detailu zakázky na Vaše stránky.
Vyhledávač má vysokou návštěvnost protože soustřeďuje vyhledávání nemovitostí do jednoho místa z celého webového prostoru, kde se nacházejí nabídky nemovitostí. Vyhledávání je rychlé, pohodlné a šetří čas.

Pokud budete mít zájem zvýraznit některé Vaše zakázky mezi ostatními, nebo máte zájem nabízet svoje služby, můžete použít placené sponzorované odkazy. Pro podrobnější informace nás kontaktujte.

Co je hlavní výhodou tohoto způsobu ?

Tento vyhledávač načítá realitní zakázky z velkého množství různých webových serverů, nicméně každý server zobrazuje vypisované nemovitosti zcela jinak, někde kupříkladu chybí popis nemovitosti, obec či okres, údaje jsou uvedeny pokaždé trochu jinak, takže může být problém se správným zařazením typu a lokality dané nemovitosti. Vzhledem k množství procházených webů také nemusí proběhnout aktualizace každý den.
Naproti tomu použití exportního scriptu je rychlé, nenáročné a spolehlivé. Vaše inzeráty jsou aktualizovány každý den a zařazeny přesně do lokality, kde mají být.

 

Podrobné informace k datovému formátu a stažení vzorového exportního scriptu najdete ZDE !