Umístění odkazů na nemovitosti z Vašich stránek do vyhledávače eReality

Jak to funguje ?

Pokud chcete aby kompletně všechny Vaše zakázky byly zařazeny do tohoto vyhledávače, můžete použít jednoduchý datový formát, do kterého denně vyexportujete Vaše aktivní zakázky. Vyhledávač si tento soubor každý den stáhne a provede aktualizaci údajů Vašich zakázek. Export/import je poměrně rychlý a nenáročný, protože se do vyhledávače přenáší pouze základní údaje, nepřenáší se soubory fotografií, pouze odkazy na ně.

 

 

Proč zařadit odkazy na Vaši nabídku nemovitostí do vyhledávače eReality ?

Hlavním důvodem je, že export je a vždy bude ZDARMA. Nejsme realitní portál ale realitní vyhledávač. Vyhledávač zobrazuje základní údaje k nemovitosti a odkaz do detailu zakázky na Vaší zakázku.
Vyhledávač má vysokou návštěvnost protože soustřeďuje vyhledávání nemovitostí do jednoho místa z celého webového prostoru, kde se nacházejí nabídky nemovitostí. Vyhledávání je rychlé, pohodlné a šetří čas.

Pokud budete mít zájem zvýraznit některé Vaše zakázky mezi ostatními, nebo máte zájem nabízet svoje služby, můžete použít placené sponzorované odkazy. Pro podrobnější informace nás kontaktujte.

export.gif

Co je hlavní výhodou tohoto způsobu ?

Tento vyhledávač načítá realitní zakázky z velkého množství různých webových serverů, nicméně každý server zobrazuje vypisované nemovitosti trochu jinak, takže občas může být problém se správným zařazením typu a lokality dané nemovitosti. Vzhledem k množství procházených webů také nemusí proběhnout aktualizace každý den.
Naproti tomu použití exportního scriptu je rychlé, nenáročné a spolehlivé. Vaše inzeráty jsou aktualizovány každý den a zařazeny přesně tam, kde mají být.

 

Podrobné informace k datovému formátu najdete ZDE !